Субота, 20.04.2024, 15:29

Головна » 2017 » Грудень » 14 » Мукачівський ДНЗ № 5 – переможець обласного етапу огляду - конкурсу "На кращу первинну профспілкову організацію у 2017 році"

12 грудня 2017 року відбулося засідання обласної оглядової комісії огляду - конкурсу «На кращу первинну профспілкову організацію в 2017 році», на якому було підбито підсумки  і визначено переможців.

У 2017 році огляд - конкурс первинних профспілкових організацій проходив під гаслом «Активна первинка – сильна профспілка». Метою конкурсу було подальше удосконалення внутріспілкової роботи зі зміцнення єдності та консолідації профспілкового руху, підвищення ролі первинних профспілкових організацій, розвитку творчої діяльності та ініціативи профспілкових комітетів щодо використання у повній мірі визначених Законами України своїх прав і повноважень, зміцнення статутної дисципліни, ведення соціального діалогу з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування, керівниками закладів та установ освіти зі створення сприятливих умов для забезпечення трудових, соціально-економічних прав та інтересів працівників галузі.

Переможці огляду - конкурсу визначалися у наступних категоріях:

• первинні профорганізації дошкільних навчально-виховних закладів;
  • первинні профорганізації загальноосвітніх та позашкільних закладів;
  • первинні профорганізації вищих навчальних закладів.

Для участі в обласному етапі огляді - конкурсу Мукачівська міська організація Профспілки працівників освіти і науки подала матеріали переможця міського конкурсу - Мукачівського  дошкільного навчального закладу № 5, який виборов I місце у категорії «Первинні профорганізації дошкільних навчально-виховних закладів» ( голова профкому Лендєл Оксана Іванівна).

Журі конкурсу відмітило високу якість поданих на конкурс матеріалів, багатогранну діяльність профспілкового комітету та  естетичне оформлення конкурсних матеріалів  у паперовому та електронному варіантах.

Мукачівська міська організація Профспілки працівників освіти і науки щиро вітає переможця обласного етапу огляду  - конкурсу «На кращу первинну профспілкову організацію  в  2017 році»  –

Мукачівський дошкільний навчальний заклад № 5

(завідувач - Орбан Марина Іванівна,

голова ППО – Лендєл Оксана Іванівна).

Бажаємо всім Вам миру і злагоди, добра і благополуччя, здоров’я і творчого натхнення. Нехай і надалі міцнішає Ваша первинна профспілкова організація, щоб бути спроможною ще активніше відстоювати і захищати правові та соціально-економічні гарантії  працівників освіти!

Прес-служба міської організації Профспілки

Переглядів: 1245 | Додав: Mshad | Рейтинг: 0.0/0