Четвер, 28.03.2024, 14:47

Головна » 2017 » Лютий » 10 » Підведено підсумки міського етапу громадського огляду-конкурсу стану умов і охорони праці в навчальних закладах

20 січня 2016 року відбулося засідання оглядової комісії Мукачівської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України, на якому підведено підсумки міського етапу громадського огляду- конкурсу стану умов і охорони праці в навчальних закладах.

Всеукраїнський огляд-конкурс проводиться щорічно з 1-го січня по 31 грудня відповідного року. Конкурс спрямований на:

• створення умов для забезпечення належних і безпечних умов праці серед працюючих та осіб, що навчаються, профілактики травматизму і професійних захворювань учасників навчально-виховного процесу;
  • підвищення відповідальності керівників навчальних закладів за створення належних і безпечних умов праці та навчання;
  • покращення умов і підвищення рівня безпеки праці та навчання в навчальних закладах, установах;
  • комплексне вирішення питань управління охороною праці в галузі освіти.

Головною метою проведення Всеукраїнського огляду-конкурсу є удосконалення роботи щодо створення нешкідливих і безпечних умов праці та навчання, попередження нещасних випадків, професійних захворювань  в навчальних закладах.

Відповідно до вимог  критеріїв оцінювання  конкурсних випробувань  початкового етапу оглядова комісія конкурсу одноголосно визнала переможцем міського громадського  огляду-конкурсу стану умов і охорони праці Мукачівський  дошкільний навчальний заклад № 20 (завідувач – Модник Ксенія Іванівна, голова профкому – Гасинець Людмила Петрівна).

Надсилаємо найкращі вітання переможцю та бажаємо досягти високих успіхів у другому етапі – обласному огляді-конкурсі стану умов і охорони праці.

З досвіду роботи ДНЗ № 20

Постанова про проведення міського конкурсу

Міське Положення про Всеукраїнський конкурс-огляд

Постанова про огляд-конкурс - підсумки