Четвер, 18.04.2024, 15:55

Головна » 2018 » Березень » 3 » Відбулося чергове засідання президії Мукачівської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України

28 лютого 2018 року, на базі Мукачівського НВК «ДНЗ-ЗОШ І ст.- гімназія»  відбулося чергове розширене засідання президії міської організації Профспілки працівників освіти і науки України, на якому було розглянуто ряд актуальних питань:

• соціальні дії профспілок щодо забезпечення  трудових і соціально-економічних прав та інтересів працівників закладів освіти в умовах сьогодення;
  • стан та динаміка профспілкового членства, мережа організаційних ланок Профспілки.

Також запропоновано для розгляду ряд внутрішньоспілкових питань щодо оздоровлення та відпочинку дітей, надання різного роду допомоги, нагородження профспілкових працівників – лідерів профспілкового руху.

Голова Профспілки Христина Михайлова у своєму виступі наголосила,  що за останній час відбулася низка змін в законодавстві освітньої галузі та бюджетного процесу, зокрема прийнято Закони України «Про освіту», «Про Державний бюджет України на 2018 рік», внесено зміни до Бюджетного кодексу України. Уряд прийняв низку рішень, які вплинули на рівень життя учительства, і не завжди у позитивну сторону. Тому основним завданням Профспілки на сьогодні не лише моніторинг дій влади на місцях, а й постійна робота із соціальними партнерами  і недопущення звуження існуючих прав та гарантій освітян та молоді.

З інформацією про основні статистичні дані Профспілки працівників освіти і науки  за 2017 рік ознайомила усіх присутніх Ганна Кінч. Вона відзначила, що станом на 1 січня 2018 року у структурі міської організації Профспілки  нараховується 43 первинні профспілкові організації, які об’єднують 2610 членів профспілки: з них жінок – 2158 чол., молоді до 35 років – 641 чол. Відрадно, що  кількість членських організацій не змінилась.  Кількість членів Профспілки в порівнянні з минулим 2016 роком  збільшилась  на 15 чоловік  (2016 р. -  2595 членів).

По кожному питанню прийнято відповідні постанови.

Приємним моментом на засіданні президії було нагородження  найкращих лідерів профспілкової організації за досягнуті успіхи у роботі, вагомий внесок у здійсненні захисту трудових, соціально-економічних прав і  інтересів членів Профспілки та з нагоди 8 Березня.

Заклади загальної середньої освіти:

• Бубряк Світлану Ернестівну, голову профкому СШ № 16;
  • Довганич Наталію Петрівну, голову профкому НВК «ДНЗ- ЗОШ І-ІІІ ст.» № 11;
  • Кінч Ганну Михайлівну, голову профкому  ЗОШ І-ІІІ ст. № 20 імені О.Духновича;
  • Лашкай Віту Степанівну,  голову профкому  ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 імені Т.Г.Шевченка;
  • Решетар Оксану Іванівну, голову профкому НВК «ДНЗ- ЗОШ І ст. - гімназія»;

Заклади дошкільної освіти:

• Бабич Наталію Юріївну, голову профкому ДНЗ № 28;
  • Буришин Олену Михайлівну, голову профкому ДНЗ № 3;
  • Гасинець Людмилу Петрівну, голову профкому ДНЗ № 20;
  • Козачок Маріанну Василівну, заступника голови профкому НВК «ДНЗ- ЗОШ І ст. - гімназія»;
  • Лендєл Оксану Іванівну, голову профкому ДНЗ № 5;
  • Лойко Тетяну Михайлівну, заступника голови профкому НВК «ДНЗ- ЗОШ І –ІІІ ст.» № 11;
  • Фехтел Маріанну Ернестівну, голову профкому ДНЗ № 33;
  • Хомин Єву Омельянівну, голову профкому ДНЗ № 8.

Прес-служба міської організації Профспілки працівників освіти і науки

Переглядів: 322 | Додав: Mshad | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2018  »