Субота, 20.04.2024, 17:10

Головна » 2017 » Лютий » 10 » Про чергове засідання президії міської організації Профспілки працівників освіти і науки України

20 січня 2017 року   відбулося  перше в поточному році засідання президії комітету міської  організації Профспілки працівників освіти і науки України.

На порядок денний винесено актуальні питання згідно плану роботи.

Про Положення щодо використання коштів на культурно-масову, фізкультурну та оздоровчу роботу  міської організації Профспілки працівників освіти  доповіла  Христина Михайлова. Положення розроблено на основі типового Положення та Закону України « Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності» з метою забезпечення єдиного принципу визначення напрямів використання коштів на здійснення культурно-масової,фізкультурної та оздоровчої роботи, цільового використання коштів на зазначені цілі. Статтею 44 Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності» встановлено, що роботодавці зобов’язані відрахувати кошти профспілковим організаціям на культурно-масову,фізкультурну та оздоровчу роботу в розмірах передбачених колективними угодами, але не менше 0,3%  фонду оплати праці за рахунок виділення додаткових бюджетних асигнувань.

З виконанням бюджету Мукачівської міської організації Профспілки працівників освіти і науки у 2016 році ознайомила  бухгалтер міського комітету Профспілки Ольга Бадзьо.

Член президії та оглядової комісії міського громадського огляду-конкурсу стану умов і охорони праці Оксана Кочан  проінформувала присутніх про  підсумки проведення міського  огляду-конкурсу та визначення переможця – Мукачівського дошкільного навчального закладу № 20.

Визначена дата проведення (30 березня 2017 р.) чергового пленуму комітету міської організації Профспілки працівників освіти.

Були обговорені також і поточні робочі питання та прийняті відповідні постанови.

Прес-служба міської організації Профспілки

Переглядів: 280 | Додав: Mshad | Рейтинг: 0.0/0