Четвер, 09.05.2024, 05:07

Головна » 2022 » Січень » 21 » ПРО V ПЛЕНУМ МУКАЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

V пленум комітету Мукачівської  міської організації Профспілки працівників освіти і науки України відбувся 21 січня 2022 року. На порядок денний винесено актуальні питання. Прийняті відповідні постанови.

Про зміни у складі комітету міської організації Профспілки та заміну делегованих представників присутніх проінформувала голова мандатної комісії міської організації Тетяна Вдовиченко.

Христина Михайлова, голова міської організації Профспілки ґрунтовно висвітлила питання щодо виконання міської Угоди між управлінням освіти, культури, молоді та спорту Мукачівської міської ради та міською організацією Профспілки працівників освіти і науки на 2017-2020 роки, продовженої на 2021 рік, міську Угоду між управлінням освіти, культури, молоді та спорту Мукачівської міської ради та міською організацією Профспілки працівників освіти і науки України на 2022-2025 роки. Угода – є локальним правовим актом, яка відповідно до Законів України врегульовує виробничі, трудові та соціально-економічні відносини.

21 січня 2022 року укладено і підписано нову Угоду на 2022-2025 роки, в якій збережені всі норми, що стосуються умов праці, її оплати, охорони праці, захисту трудових та соціально-економічних прав працівників освіти, культури.

Катерина Кришінець-Андялошій, начальник управління освіти, культури, молоді та спорту Мукачівської міської ради, у своєму виступі конкретизувала виконання Сторонами найбільш вагомих положень Угоди. Зазначила, що  підписання нової Угоди ще раз засвідчує про високий рівень соціального партнерства між управлінням освіти, культури, молоді та спорту і міською організацією Профспілки працівників освіти і науки та показує, що вони готові працювати разом задля підвищення іміджу професії вчителя, захисту прав та інтересів працівників галузі. Катерину Олександрівну нагороджено грамотою Закарпатської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України за соціальне партнерство, розвиток освіти та профспілкового руху.

Марина Малеш, бухгалтер міської організації Профспілки озвучила питання “Про бюджет міської організації Профспілки працівників освіти і науки України на 2022 рік.”

Взято на облік та профспілкове обслуговування первинні профспілкові організації закладів культури.

За активну багаторічну роботу щодо захисту трудових і соціально-економічних прав та інтересів працівників освіти профспілкові активісти нагороджені міськими, обласними грамотами та подяками.

Родзинкою зустрічі з головами первинних профспілкових організацій Мукачівської ТГ була дигустація крафтових сирів сироварні «VAROSH CHEESE».

Після пленуму проведено робочу нараду з головами первинних профспілкових організацій, щодо укладання колективних договорів на 2022-2025 роки в закладах освіти, культури Мукачівської ТГ.

Прес-служба міської організації Профспілки працівників освіти і науки України

Переглядів: 89 | Додав: xmykhaylova0712 | Рейтинг: 0.0/0