П`ятниця, 29.03.2024, 14:11

Головна » 2015 » Листопад » 8 » Економити на бюджетниках – не вихід для країни!
Економити на бюджетниках – не вихід для країни!

Економити на бюджетниках – не вихід для країни!Федерація профспілок України та всеукраїнські профспілки працівників бюджетної сфери вкрай стурбовані черговими намірами Уряду зекономити бюджетні кошти за рахунок працівників бюджетної сфери. У з в’язку з цим направили спільний лист на ім’я Прем’єр-Міністра України Арсенія Яценюка та до Кабінету Міністрів України щодо не допущення поповнення армії безробітних представниками однієї з найбільш освіченої частини суспільства, подальшого зубожіння працівників бюджетної сфери та порушення їх трудових прав.

У листі, зокрема, наголошується, що позбавлення громадян можливості заробляти собі на життя суперечить загальним конституційним засадам демократичної, соціальної, правової держави, якою є Україна.

Вивільнення 3% працівників бюджетної сфери залишить без трудового заробітку більше 200 тисяч працюючих, у тому числі державних службовців.

Крім того, приведення чисельності та штату працівників освіти, охорони здоров’я, культури, соціальної сфери, державного управління виключно до фінансових можливостей бюджету без урахування реальних потреб призведе до непосильного збільшення навантаження на працівників, які залишаться працювати в цих сферах.

Під спільним листом свої підписи поставили Голова Федерації профспілок України – Григорій Осовий, Голова Профспілки працівників державних установ України – Тетяна Нікітіна, Голова Профспілки працівників культури України – Людмила Перелигіна, Голова Профспілки працівників освіти і науки України – Георгій Труханов, Голова Профспілки працівників охорони здоров’я України – Валентина Коваль, Голова Профспілки працівників соціальної сфери України – Володимир Тьоткін.

Завантажити спільний лист-звернення spilnij-list-pmu-skan.doc [474 Kb]
Переглядів: 374 | Додав: Mshad | Рейтинг: 0.0/0