П`ятниця, 29.03.2024, 11:44

Головна » 2016 » Січень » 17 » Генеральна угода має бути ефективною та соціально спрямованою
Генеральна угода має бути ефективною та соціально спрямованою

На цьому наголошували учасники наради щодо узгодження компромісів за принциповими розбіжностями проекту Генеральної угоди на новий строк, що відбулася 12 січня 2016 року.
Вів засідання Голова СПО об’єднань профспілок, Голова ФПУ Григорій Осовий. У заході взяли участь голова Конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець, голова Об’єднання всеукраїнських автономних профспілок Анатолій Широков, заступник Голови ФПУ Сергій Кондрюк, голови всеукраїнських галузевих профспілок – Профспілки працівників охорони здоров’я Вікторія Коваль, Профспілки працівників державних установ Юрій Піжук, Профспілки працівників радіоелектроніки та машинобудування Григорій Ольховець, Профспілки працівників освіти і науки Георгій Труханов, заступник голови Профспілки працівників нафтової і газової промисловості Сергій Українець, керівник Департаменту захисту соціально-економічних прав апарату ФПУ Людмила Остапенко, керівник Управління соціального діалогу та колективно-договірного регулювання апарату ФПУ Олена Лобченко, співробітники апарату ФПУ.
Після гострої дискусії учасники наради сформували спільну позицію щодо деяких окремих розділів і статей Генеральної угоди на новий строк, прийняли рішення продовжити консультації з соціальними партнерами щодо змісту та строків підписання цього документу.

За матеріалами ФПУ
Переглядів: 356 | Додав: Mshad | Рейтинг: 0.0/0