П`ятниця, 26.04.2024, 10:34

Головна » 2019 » Липень » 14 » МУКАЧІВСЬКИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ - УЧАСНИК МІЖНАРОДНИХ ЗМАГАНЬ
МУКАЧІВСЬКИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ - УЧАСНИК МІЖНАРОДНИХ ЗМАГАНЬ

Мукачівський працівник освіти – учасник міжнародних змагань у Болгарії

3-10 липня 2019 року в Республіці Болгарія (м. Варна) відбулися XV Міжнародні змагання вчителів. Понад 500 учасників із 21 муніципалітету Болгарії, а також освітян із Єгипту, Румунії, України та Таджикистану взяли участь у спартакіаді.
Організаторами заходу традиційно виступили Профспілка болгарських вчителів та Болгарська Федерація працівників спорту та здоров’я за підтримки Міністерства молоді та спорту.
     Офіційний старт ювілейним змаганням дала Янка Такева – голова Профспілки болгарських вчителів, участь взяли Сьюзан Флокен – Європейський директор Європейського комітету профспілок освіти, представники міністерств та відомств Болгарії.
Змагання проводилися з 10 видів спорту (плавання, шахи, настільний теніс, міні-футбол, пляжний волейбол, вуличний баскетбол, дартс, бридж, петанк, перетягування канату).
     Делегація спортсменів із України цьогоріч складалася із 36 осіб – 11 регіонів нашої країни (Донецька, Дніпропетровська, Закарпатська, Запорізька, Миколаїська, Одеська, Сумська, Херсонська, Чернігівська, Черкаська області та місто Київ). Делегацію від нашої країни очолила заступник голови Профспілки працівників освіти і науки України Любов Гарбаренко.
Закарпаття на XV Міжнародних змаганнях вчителів у Республіці Болгарія представляли:
     Олександр Фатула, директор Берегівської ЗОШ І-ІІІ ст. №5 з поглибленим вивченням англійської мови (плавання);
Золтан Сіладі, вчитель фізичної культури Вилоцької ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Виноградівського району (настільний теніс);
Андрій Вачиля, керівник шахового гуртка Будинку школярів міста Мукачева (шахи);
Аліса Кочемба, вчитель інформатики Ужгородської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №3 з поглибленим вивченням англійської мови (плавання).
    Україніці змагалися за першість у шести видах спорту і за результатами змагань привезли на Батьківщину почесне ІІІ місце. Україна вперше стала бронзовим призером у загальнокомандному заліку: Варна (Болгарія) – 79 очок, – Бургас (Болгарія) – 55 очок, 3, команда України – 54 очки.
Відрадно, що мукачівець Андрій Вачиля показав високі результати у міжнародних змаганнях з шахів.
Результати змагань - командний залік:
ІІ місце (чоловіки) – Андрій Вачиля (Закрапатська обл.), Леонід Козак (Херсонська обл.), Михайло Дергильов (Донецька обл.);
І місце (жінки) – Клавдія Чулуп (Миколаївська обл.), Ірина Дибцева (Запорізька обл.)
Особистий залік:
І місце (жінки) – Клавдія Чулуп (Миколаївська обл.)
І місце (чоловіки) – Андрій Вачиля (Закарпатська обл.).
Ми пишаємося нашими переможцями і призерами! Вітаємо з новими перемогами і бажаємо здоров’я, високих спортивних досягнень, натхнення та успіхів у всіх справах!
Прес-служба МК Профспілки працівників освіти

Переглядів: 196 | Додав: xmykhaylova0712 | Рейтинг: 0.0/0