Субота, 04.05.2024, 16:10

Головна » 2020 » Вересень » 4 » ПРО ХХІ ЗВІТНО-ВИБОРНУ КОНФЕРЕНЦІЮ МІСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

3 вересня 2020 року в концертній залі Палацу культури і мистецтв відбулася XXІ звітно-виборна конференція Мукачівської міської організації профспілки працівників освіти і науки України.

У роботі конференції взяли участь 99 делегатів: керівники навчальних закладів міста, голови первинних профспілкових організацій та профспілкові лідери.

На порядок денний було внесено питання:

- Про роботу комітету міської організації Профспілки працівників освіти і науки України за період з 24 березня 2015 року по 03 вересня 2020 року.

- Про роботу ревізійної комісії.

- Про вибори голови міської організації Профспілки працівників освіти і науки.

- Про вибори заступника голови міської організації Профспілки працівників освіти і науки.

- Про делегування представників до складу міського комітету Профспілки працівників освіти і науки.

- Про вибори ревізійної комісії міської організації Профспілки працівників освіти і науки.

- Про вибори мандатної комісії.

- Про вибори делегатів на звітно-виборну конференцію обласної організації Профспілки працівників освіти і науки.

- Про делегування представників до складу обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки.

- Про Положення про міську організацію Профспілки працівників освіти і науки України.

- Про уповноважену особу на державну реєстрацію змін.

- Про зміну назви міської організації Профспілки працівників освіти і науки України.

- Про продовження повноважень делегатів ХХІ звітно-виборної конференції.

Зі звітною доповіддю на конференції виступила голова міської організації Профспілки працівників освіти і науки України Христина Михайлова. Було також заслухано звіт ревізійної комісії, який озвучила Галина Пасічник. Від первинних організацій Профспілки на конференції виступили Оксана Лендєл, голова профкому ДНЗ №5, Ганна Кінч, голова культурно-масової комісії, член президії, голова ради педагогів-ветеранів та керівник Мукачівського ліцею №8 Андріана Бойко.

Запрошеними на конференції були та виступили: Катерина Кришінець-Андялошій – начальник управління освіти, молоді та спорту Мукачівської міської ради, Тетяна Повханич – голова Закарпатської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України, яка вручила знакові нагороди Наталії Бабич та Христині Михайловій.

За активну участь у розвитку профспілкового руху та захист прав та інтересів спілчан Наталія Бабич, голова профкому ДНЗ №29 нагороджена нагрудним знаком ЦК Профспілки «Кращий профспілковий лідер». Христина Михайлова, голова МК Профспілки нагороджена нагрудним знаком ЦК Профспілки «Заслужений працівник Профспілки працівників освіти і науки України».

Роботу міської організації Профспілки працівників освіти і науки визнано задовільною.

Головою міської організації Профспілки працівників освіти і науки України одноголосно шляхом відкритого голосування обрано – Христину Михайлову.

Спілчани профспілкової організації сподіваються, що організація буде і надалі плідно розвиватися та досягати висот, щоб бути спроможною ще активніше відстоювати інтереси працівників освіти міста Мукачева.

Прес-служба міської організації Профспілки

Переглядів: 126 | Додав: xmykhaylova0712 | Рейтинг: 0.0/0