П`ятниця, 19.04.2024, 10:14

Головна » 2018 » Жовтень » 21 » СПАРТАКІАДА
СПАРТАКІАДА

XVI обласна спартакіада працівників закладів та установ освіти

20 жовтня 2018 року у м. Ужгороді на базі спортивного комплексу «Юність» відбулася XVI обласна спартакіада працівників закладів та установ освіти.

Спартакіада проводилась з метою виконання Загальнодержавної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту на період до 2020 року, яка направлена на вирішення завдань: - широкого залучення працівників освіти до активних занять фізичною культурою і спортом, зміцнення їх здоров’я засобами фізичної культури і спорту, і на цій основі досягнення зниження рівня захворюваності та зменшення кількості днів непрацездатності; - створення умов для підвищення рівня фізкультурно-оздоровчої і спортивно-масової роботи в трудових колективах; - пропаганди фізичної культури і спорту серед працівників освіти, всього населення області, орієнтація їх на здоровий спосіб життя.

Захищала честь освітян м. Мукачева команда працівників освіти закладів і установ на чолі з головою міської організації Профспілки працівників освіти і науки Христиною Михайловою. Свою майстерність у різних видах спорту продемонстрували 42 учасники спартакіади - активісти профспілкового руху, які своєю участю популяризують фізичну культуру і спорт серед освітян міста. Змагання обласної спартакіади проводились з 10 видів спорту: шахів, шашок, настільного тенісу, волейболу (чоловіки, жінки), міні-футболу, гирьового спорту, плавання, сімейних стартів, перетягування канату та дартсу. У результаті напруженої боротьби з 10 видів спорту команда виборола 9 призових місць.

Ми гордимося досягненнями наших спортсменів-працівників освіти. Переможці нагороджені грамотами, медалями, діти-цінними подарунками. Втомлені від змагань, натхненні перемогами, учасники чекають підсумків XVI обласної спартакіади працівників закладів та установ освіти та нових стартів у галузевій спартакіаді.

Управління освіти виконавчого комітету Мукачівської міської ради, міська організація Профспілки працівників освіти і науки висловлюють подяку всім учасникам змагань за гідне представлення освітян міста в обласній спартакіаді.

Переглядів: 312 | Додав: xmykhaylova0712 | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2018  »