П`ятниця, 26.04.2024, 03:27

Головна » 2019 » Березень » 3 » ВСЕУКРАЇНСЬКІ ЗМАГАННЯ З ШАХІВ
ВСЕУКРАЇНСЬКІ ЗМАГАННЯ З ШАХІВ

Всеукраїнські змагання з шахів серед працівників освіти.

Педагоги міста Мукачева активні учасники Всеукраїнських змагань з шахів серед працівників освіти
     Сьогодні, 1 березня 2019 року, у м. Києві Всеукраїнські змагання з шахів серед працівників освіти завершили свою роботу.
     Як уже повідомлялося, участь у змаганні взяли понад 110 учасників із 21 області та міста Києва – працівники закладів освіти, які є членами первинних організацій Профспілки працівників освіти і науки України.
     Урочисту церемонію закриття провели Любов Гарбаренко –заступник Голови Профспілки працівників освіти і науки України, Юрій Пепа – головний суддя змагань, арбітр ФІДЕ, Юрій Гнип – представник Федерації шахів України, члени Головної суддівської команди.
     Відповідно до Умов проведення змагань змагання проводилися з командно-особистим заліком, відповідно переможці нагороджувалися у командному та особистому заліках.
IV місце у командному заліку отримала команда Закарпатської області.
До складу команди Закарпатської області входили і педагоги міста Мукачева:
- Ганна Шімон, вчитель Мукачівського НВК «ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ст.» № 11;
- Андрій Вачиля, керівник гуртків Мукачівського центру дитячої та юнацької творчості, який показав високий результат на змаганнях з шахів - отримав І місце на 1-й чоловічій дошці та І місце в індивідуальному заліку серед чоловіків.
Усі переможці на дошках отримали дипломи ЦК Профспілки працівників освіти і науки України та набори шахів за перші місця.
     Висловлюємо щиру подяку учасникам змагань Ганні Шімон, Андрію Вачилі та керівникам закладів освіти міста Надії Попович та Галині Пенській.
Вітаємо команду Закарпаття з перемогою на Всеукраїнських змаганнях із шахів серед працівників освіти! Цінуємо вашу спортивну майстерність, інтелектуальність, витримку і прагнення до перемоги.
      Щиро бажаємо усім вам наснаги, доброго здоров’я, спортивного бадьорого духу, енергії, швидкої думки та нових яскравих перемог!
Прес-служба МК Профспілки працівників освіти і науки.

Переглядів: 309 | Додав: xmykhaylova0712 | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2019  »