Середа, 24.04.2024, 13:07

Головна » 2016 » Вересень » 18 » XIV обласна спартакіада працівників закладів та установ освіти
XIV обласна спартакіада працівників закладів та установ освіти

17 вересня 2016 року у м. Ужгороді на спортивному комплексі стадіону «Авангард» відбулася ХIV обласна спартакіада працівників закладів та установ освіти.

Спартакіада проводилась з метою:

• виконання Загальнодержавної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2012 – 2016 роки;
  • розвитку фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи серед працюючих;
  • популяризації фізичної культури, пропаганди здорового способу життя.

Захищала честь освітян м. Мукачева команда працівників закладів і установ, яка три роки поспіль була призером обласної спартакіади (2013 рік – I місце, 2014 рік – II місце, 2015 рік – III місце) на чолі з  головою міської організації Профспілки працівників освіти і науки Христиною  Михайловою.

Свою майстерність у різних видах спорту продемонстрували  40  працівників освіти  –  активісти профспілкового руху, які своєю участю популяризують фізичну культуру і спорт серед освітян.

У результаті напруженої боротьби у волейбольному турнірі команда чоловіків, капітан  вчитель  фізичної культури ЗОШ № 10 Віктор Кваша,  виборола III місце. Кращими легкоатлетами стали вчителі ЗОШ № 14 Сільвія Бойчук (II - місце) та  ліцею-інтернату Василь Папіш (I- місце). Серед тенісистів перемогу здобула вчитель  музики  Світлана Аванесова (II – місце). Хороші результати  показала команда з шахів. Вчитель ЗОШ № 11 Ганна Шімон зайняла перше місце,  а керівник гуртка Будинку школярів Євген Коварданій третє місце. В 2016 році вперше стартувала команда освітян з плавання: Айнура Саламова (вчитель ЗОШ № 6) та Федір Рейнінгер (працівник СОК ДЮСШ). Вони вибороли третє командне місце у фінальних змаганнях. Сім’я Сільвії Бойчук принесла команді ще одне призове I місце у сімейних стартах.

Ми гордимося досягненнями наших спортсменів - освітян .

Переможці нагороджені грамотами, медалями.

Втомлені від змагань, натхненні перемогами, учасники чекають нових стартів.

Мукачівська міська організація Профспілки працівників освіти висловлює щиру вдячність міському голові Андрію Балозі за чудовий подарунок – форму для учасників змагань.

Управління освіти виконавчого комітету Мукачівської міської ради,  міська організація Профспілки працівників освіти  висловлює подяку всім учасникам змагань за гідне представлення освітян  міста Мукачева в XIV обласній спартакіаді  працівників закладів та установ освіти у 2016 році.

Христина Михайлова, голова Мукачівської міської

організації Профспілки працівників освіти і науки

Переглядів: 887 | Додав: Mshad | Рейтинг: 0.0/0
«  Вересень 2016  »