П`ятниця, 29.03.2024, 05:10

Головна » 2018 » Жовтень » 3 » ЗВЕРНЕННЯ
ЗВЕРНЕННЯ

Звернення президії комітету Закарпатської обласної організації Профспілки

Президія комітету Закарпатської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки, висловлюючи занепокоєння спілчан, звернулась до Кабінету Міністрів України, Міністерства освіти і науки України та Міністерства фінансів України щодо необхідності термінового підвищення розмірів посадових окладів та ставок заробітної плати педагогічних працівників закладів дошкільної, позашкільної, професійно-технічної, вищої освіти та інших закладів і установ освіти, а також науково-педагогічних працівників.

ТЕКСТ ЗВЕРНЕННЯ:

Президія комітету Закарпатської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки, висловлюючи занепокоєння спілчан, звертається до вас з приводу необхідності підвищення розмірів посадових окладів та ставок заробітної плати педагогічних працівників закладів дошкільної, позашкільної, професійно-технічної, вищої освіти та інших закладів і установ освіти, а також науково-педагогічних працівників.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22.01.2018      № 22 з 1 січня 2018 року підвищено на 10 відсотків посадові оклади (ставки заробітної плати) педагогічних працівників, оплата праці яких здійснюється за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам. Пунктом 2 цієї постанови доручено Міністерству освіти і науки разом з Міністерством фінансів за підсумками виконання Державного бюджету України за перше півріччя 2018 року розглянути питання щодо підвищення з 1 вересня 2018 року оплати праці інших категорій педагогічних та науково-педагогічних працівників.

Рішення про підвищення посадових окладів та ставок заробітної плати лише тим педагогічним працівникам, оплата праці яких здійснюється за рахунок освітньої субвенції, призвело до ще більшого порушення міжпосадового рівня оплати праці освітян, викликало справедливе невдоволення педагогів дошкільних, позашкільних, професійно-технічних, вищих закладів освіти низькою оцінкою влади їхньої складної, важливої, відповідальної педагогічної праці, спричинило конфліктні ситуації в колективах.

Зважаючи на норми пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 22.01.2018 № 22, на вимогу педагогічних працівників, а також первинних профспілкових організацій, як представників їхніх прав та інтересів, вимагаємо терміново вжити заходів для підвищення з 1 вересня 2018 року розмірів посадових окладів та ставок заробітної плати педагогічних працівників комунальних закладів і установ освіти, а також науково-педагогічних та педагогічних працівників закладів вищої та професійно-технічної освіти.

За дорученням президії  комітету

Закарпатської обласної організації

Профспілки працівників освіти і науки

Голова обласної організації                                                      Т.Ф. Повханич