П`ятниця, 29.03.2024, 05:00

Головна » 2016 » Жовтень » 26 » Звернення Закарпатської обласної ради профспілок
Звернення Закарпатської обласної ради профспілок

ЗВЕРНЕННЯ

Закарпатська обласна рада профспілок, підтримуючи численні звернення членів профспілок нашого краю, вимагає більш рішучих дій Федерації профспілок України, її членських організацій у відстоюванні прав та інтересів людей щодо підвищення соціальних стандартів, ліквідації заборгованості із зарплати, нейтралізації підвищення цін на газ і послуги ЖКГ для населення.

Перенесення дати Всеукраїнської акції протесту профспілок з 20 жовтня на 17 листопада ц.р., на думку більшості членів профспілок Закарпаття, уповільнює досягнення кінцевої мети Всеукраїнської акції протесту 6 липня 2016 року – прийняття рішень щодо зменшення ціни на газ, тарифів на житлово-комунальні послуги, здійснення дієвої реформи оплати праці, перегляду і відчутного зростання соціальних стандартів.

У зв’язку з цим, до розгляду Верховною Радою України у другому читанні проекту Державного бюджету на 2017 рік та з метою систематичного  інформування профспілкового активу пропонуємо:

– на сайті Федерації профспілок України надавати постійну інформацію про конкретні результати роботи профспілок з урядовими структурами та комітетами Верховної Ради України щодо підтримки наданих пропозицій і вимог профспілок;

– провести на початку листопада 2016 року селекторну нараду з керівниками членських організацій ФПУ, головами обласних організацій галузевих профспілок, на якій об’єктивно оцінити досягнуті результати у проведенні цієї роботи. З урахуванням пропозицій територіальних профоб’єднань сформувати чітку позицію профспілок, стратегію і тактику їх дій до кінця 2016 року, включаючи Всеукраїнську акцію протесту 17 листопада ц.р.

Ми – за єдність і результативність дій профспілок!

Голова Закарпатської                                               В.Ю. Фленько

обласної ради профспілок