Вівторок, 16.04.2024, 22:07

Головна » 2019 » Лютий » 26 » КОНКУРС НА СТВОРЕННЯ ЛОГОТИПУ ПРОФСПІЛКИ
КОНКУРС НА СТВОРЕННЯ ЛОГОТИПУ ПРОФСПІЛКИ

Обласний конкурс на створення логотипу Закарпатської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки

Будь-яку компанію чи організацію, чим би вона не займалась, необхідно правильно та ефективно представити. У наш час логотип, у першу чергу, забезпечує  швидку впізнаваність та певні асоціації.

Логотип – це обличчя фірми, компанії чи організації, що запам’ятовується як символ, і який у вигляді тексту або картинки (іноді комбінують перше і друге) подає інформацію про організацію та її діяльність. Компактний візуальний образ, що формує стиль і створює враження про діяльність організації, який доносить потрібну інформацію до людей.

Враховуючи вищевказане та з метою популяризації ідей Профспілки серед освітян, мотивації профспілкового членства президія комітету обласної організації Профспілки працівників освіти і науки постановила №23-11 від 21.02.2019 р. провести у 2019 році обласний конкурс  на створення логотипу Закарпатської обласної організації профспілки працівників освіти і науки та затвердити умови проведення конкурсу

Прес-служба обласної організації Профспілки

до постанови президії комітету обласної організації Профспілки

від  21.02.2019 № П-23-11

Умови проведення конкурсу

на створення логотипу Закарпатської обласної організації

Профспілки працівників освіти  і науки

1. Що потрібно врахувати при розробці логотипу?
  • Текст: «Закарпатська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки» + графічний об’єкт.
  • Діловий стиль, динамічність.
  • Простота сприйняття.
  • Кольорова гама: бажано до 3-4-х кольорів.
  • Повинен добре читатися при зменшенні розміру.
  1. Асоціативний ряд рекомендовано для включення в зображення логотипу

Логотип має відображати все, що асоціюється з освітою, наукою та процесами пов’язаними з навчанням, цілеспрямованою пізнавальною діяльністю людей з отримання знань, умінь та навичок або щодо їх вдосконалення.

1. Мовна версія
  • Українська мова
  1. Цільова аудиторії (соціальний стан і орієнтовний вік)
  • Працівники закладів та установ освіти Закарпатської області та особи, що перебувають на навчанні у закладах вищої освіти. Вік від 16 років.
  1. Територіальна зона, в якій буде поширюватися логотип:
  • Основна територія – межі Закарпатської області.
  • Можливо і за межами, для популяризації організації та реалізації її ідей.
  1. Яким передбачається логотип по композиції (графічний об’єкт + фірмове написання)
  • Графічний об’єкт з фірмовим написанням.
  1. Стисло про відчуття, побажання на які необхідно звернути увагу при розробці логотипу:
  • Запам’ятовуваність, оригінальність, пізнаваність.
  • Можливий акцент на територіальній приналежності.
  • Бажання діяти.
  • Прозорість відносин.
  • простота реалізації ідеї.
  1. Де і на яких носіях буде використовуватися логотип:
  • Web-ресурси.
  • Соціальні мережі.
  • Інформаційні буклети, плакати та інша друкована іміджева продукція.
  1. Автор (авторський колектив) – переможець за розроблений логотип отримує винагороду в сумі 2 (двох) тис. грн. від організаторів – обласної організації Профспілки працівників освіти і науки.
  2. Автор (авторський колектив) – переможець передає на безоплатній основі розроблений логотип у вигляді файлу (векторна графіка) та майнові права, а саме виключне право на використання логотипу набувачу Закарпатській обласній організації Профспілки працівників освіти і науки з оформленою угодою.

У разі якщо автор (авторський колектив) – переможець протягом робочих днів з моменту оголошення результатів відбору відмовляється укласти угоду про передачу виключних майнових авторських та суміжних прав на логотип, Координаційний комітет обирає іншого переможця серед учасників.

1. Вимоги до Логотипу, що подається на розгляд:
  • Векторна графіка.
  • Формат файлу: *.jpg, *.png.
  • “Легенда” логотипу (не обов’язково).
  1. Технічні вимоги до файлу за умови перемоги:
  • На вибір (векторна графіка) *.cdr, *.eps, *.ai.
  • Розподільча здатність не нижче 300 dpi.
  • Кольоровість CMYK.
  1. Термін подачі робіт: з 01 березня по 01 травня 2019 року.
  2.  Визначення переможця проводиться на засіданні Координаційного комітету шляхом відкритого голосування « 08» травня 2019 року.
  3. Свої роботи подавати з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 18.00 головам територіальних організацій.

Також їх можна надсилати на електронну адресу обласної організації Профспілки працівників освіти  і науки:  zakosvprof@gmail.com

до постанови президії комітету обласної організації Профспілки

від  21.02.2019 № П-23-11

Координаційний комітет

обласного  конкурсу на створення логотипу Закарпатської обласної організації  Профспілки працівників освіти  і науки

Голова оргкомітету

Повханич Т.Ф. – голова обласної організації Профспілки.

Заступник голови

Головчанський Р.В. – голова первинної профспілкової організації студентів ДВНЗ «Ужгородський національний університет».

Члени оргкомітету

Цендра Я.М. – спеціаліст Іршавської районної організації  Профспілки;

Смірнов Ф.О. – спеціаліст виконавчого апарату комітету обласної організації Профспілки;

Скубенич І.О. – спеціаліст виконавчого апарату комітету обласної організації Профспілки.

Ключевська Г.В. – юрисконсульт виконавчого апарату комітету обласної організації Профспілки.

Переглядів: 220 | Додав: xmykhaylova0712 | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2019  »