П`ятниця, 29.03.2024, 12:15

Головна » 2019 » Лютий » 20 » НЕЗАБУТНЯ ЗУСТРІЧ
НЕЗАБУТНЯ ЗУСТРІЧ

НЕЗАБУТНЯ ЗУСТРІЧ...

За сприяння Мукачівської міської організації Профспілки працівників освіти і науки (голова – Христина Михайлова) та голови ради ветеранів освітян міста (голова – Ганна Кінч) 14 лютого, у день Святого Валентина, було організовано цікаву незабутню зустріч ветеранів педагогічної ниви в театрі.
     Саме в цей день Мукачівський драматичний театр влаштував свято для своїх шанувальників – виставу "Едіт Піаф" (режисер-постановник Євген Тищук, сценічна редакція Вероніки Тищук). Серед глядачів і наші педагоги – ветерани.
     Ця вистава зібрала вже чимало театральних відзнак та користується надзвичайно великим успіхом. Світ легендарної співачки, сильної, темпераментної, невгамовної як у роботі, так і в коханні жінки, для якої любов і пісня – сенс всього життя, як завжди, з повною віддачею, зіграла неперевершена акторка Вероніка Тищук.
     І, звичайно, не обійшовся цей вечір без сюрпризів, подарунків і смаколиків. На всіх, хто завітав до театру очікували:
- запашна кава від "Turcoffe Club";
- смачні пряники зі "Світу Лакомки";
- призи та подарунки від "Тур-інфо-центру" та "Medunica Carpathians";
- сюрпризи від керівництва та художників театру Магдалини Басманової і Олександра Ступницького.
     Величезне задоволення від вистави, море позитивних емоцій від зустрічі та спілкування отримали в цей день наші ветерани...
                                                                                                             Прес-служба МК Профспілки працівників освіти

Переглядів: 309 | Додав: xmykhaylova0712 | Рейтинг: 0.0/0