Статистика |
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0 |
|
У категорії матеріалів: 35 Показано матеріалів: 21-25 |
Сторінки: « 1 2 3 4 5 6 7 » |
Щорічно 7 жовтня світова та українська спільнота відзначають Всесвітній день дій за гідну працю, встановлений в 2008 році за ініціативою Міжнародної конфедерації профспілок.
У цей день трудящі всього світу за підтримки державних органів влади проводять заходи, спрямовані на популяризацію гідної (високопродуктивної) праці, яка гарантує належний рівень оплати в умовах свободи та недискримінації, як основи достойного соціально-економічного розвитку держави. |
5 жовтня 2016 року відбулося розширене засідання Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти за участю міністра освіти і науки України, народних депутатів – членів Комітету, представників регіональної влади, національних академій, навчальних закладів, експертного середовища, громадських інституцій.
Позицію Профспілки працівників освіти і науки України на засідання озвучив заступник Голови Профспілки Сергій Романюк. |
Клас з кількістю учнів 32 особи впродовж певного часу не ділився на групи. З усім класом працював один учитель. Чи передбачається йому додаткова оплата у зв’язку з таким перевантаженням?
Відповідно до роз’яснення Міністерства освіти і науки України від 22.05.2015 р. № 1/9-253 «Про структуру 2015/2016 навчального року та навчальні плани загальноосвітніх навчальних закладів» робочі навчальні плани для 10-11-х класів на 2015/2016 навчальний рік повинні були складатися за Типовими навчальними планами загальноосвітніх навчальних закладів III ступеня, затвердженими наказом МОН України від 27.08.2010 № 834, зі змінами, внесеними наказом МОН України від 29.05.2014 № 657.
У Пояснювальній записці до цих Типових навчальних планів передбачено, що поділ класів на групи при вивченні окремих предметів здійснюється відповідно до Нормативів, затверджених наказом Міністерства освіти і науки від 20.02.2002 № 128. |
До ЦК Профспілки працівників освіти і науки України звернувся педагог за консультацією.
«Вчитель в минулому році звільнився за власним бажанням з одного загальноосвітнього навчального закладу й працевлаштувався з 2 листопада минулого року в інший.
Бухгалтерія відмовляє у наданні щорічної основної відпустки влітку цього року повної тривалості, мотивуючи тим, що не відпрацьовано повний робочий рік, і передбачає відпустку тривалістю 40 календарних днів.
Чи правильно поступає бухгалтерія?»
Відповідь надає Управління соціально-економічного захисту ЦК Профспілки.
|
Статтею 46 Конституції України визначено, що громадяни мають право на соціальний захист, що включає право на забезпечення їх у разі повної, часткової або тимчасової втрати працездатності, втрати годувальника, безробіття з незалежних від них обставин, а також у старості та в інших випадках, передбачених законом.
Це право гарантується загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням за рахунок страхових внесків громадян, підприємств, установ і організацій, а також бюджетних та інших джерел соціального забезпечення; створенням мережі державних, комунальних, приватних закладів для догляду за непрацездатними. |
|
|